Про нас

«SiaLogistics» – це транспортно-експедиційна компанія, основним напрямком діяльності якої є організація міжнародних вантажоперевезень будь-яких видів і складності.

Підприємство увібрало в себе багаторічний досвід побудови різних логістичних схем по всьому світу. Компанія пройшла кілька етапів розвитку і становлення, сформувавши потужний фундамент для подальшого розвитку, свою індивідуальну стратегію і філософію, і, як результат, позитивну репутацію серед партнерів.

«SiaLogistics» завжди прикладає максимум зусиль для збереження високого рівня сервісу і розвитку нових напрямків діяльності, незважаючи на нестабільні умови ринку. Будуючи довгострокові відносини з партнерами, «SiaLogistics» орієнтується в першу чергу на якість, ефективність та довіру. Дані принципи, а також компетентність співробітників, дозволяють досягати успішної реалізації складних логістичних проектів і професійно обслуговувати регулярні перевезення. Наша команда постійно вивчає ринок і удосконалює знання, розширюючи при цьому географію перевезень.

Сьогодні «SiaLogistics» реалізує проекти, пов’язані з комбінацією різних типів перевезень, логістичними рішеннями «під ключ», трейдингових послуг, митним оформленням і операційним супроводом на всіх етапах перевезення.

Наші досягнення

За семирічний період успішної роботи, компанія реалізувала ряд цікавих проектів з різною географією, частина яких хочеться виділити:
 • Проект по доставці дорогої складальної лінії і обладнання з Італії для виробничої компанії в Києві. А також, збір сировини по країнах Європи з його подальшою консолідацією в Польщі, митним оформленням і подальшою доставкою в Україні.
 • У 2017 році компанія підписала контракт з найбільшим в Україні імпортером і дистриб’ютором опалювального обладнання. Завдяки якісній та ефективній роботі, змогла за короткий період часу досягти позиції номер один в списку обслуговуючих логістичних підприємств. А також відкрила для себе Турецький напрямок, забезпечивши своєчасну поставку обладнання наземними і поромними шляхами.
 • З 2016 року і по сьогоднішній день нами здійснюється доставка органічних зернових культур з України в такі країни як Німеччина, Швейцарія, Норвегія, Австрія, за прямими контрактами з європейськими компаніями. Менш ніж за 2 роки була виконана доставка вантажу загальною вагою понад 5-ти тисяч тонн.
 • У 2013 році відновило свою діяльність унікальне на території СНД підприємство «Прилуцький завод Білкозин», яке спеціалізується на виготовленні їстівних колагенових оболонок.
 • Перед потенційними кандидатами на логістичне обслуговування підприємства стояли завдання щодо забезпечення безперервних поставок досить специфічного сировини зі Словаччини, і, особисто, побудови логістики з «нуля». З чим наша компанія, пройшовши непростий конкурс, успішно впоралася, і в період з 2013 по 2015 роки організувала перевезення більше 2 х тисяч тонн даної сировини.
 • У 2015-2016 рр. Компанія підписала і успішно виконала контракт з безперервного постачання сировини зі Словаччини для аналогічного підприємства в РФ – «Лузький завод Білкозин». У процесі виконання даного контракту були задіяні як вітчизняні підрядники, так і резиденти Словаччини та Білорусі.
 • З 2013 року компанія бере участь в забезпеченні сировиною провідного українського підприємства Все по виготовленню автомобільних акумуляторів і марочного свинцю. Особливістю даного контракту є те, що транспортовано сировину підпадає під 9 категорія небезпеки (ADR-9) за класифікатором небезпечних вантажів. Географія перевезень: Білорусь, Молдова, Азербайджан.
 • В активі досягнень нашої компанії є безперервний досвід роботи з підприємством ПАТ «Сумихімпром» з доставки сульфату заліза в Польщу. Загальний тоннаж перевезеної продукції значно перевищує 10000 тонн.

Для нас немає нездійсненних завдань, то, що для інших здається перешкодою для нас - сигнал до дії!

SiaLogistics CEO - Іван Сторожук

Наші послуги

«SiaLogistics» надає наступні послуги:

Мультимодальні перевезення

Проектна логістика

Логістичний консалтинг

Організація доставки вантажів "під ключ"

Організація перевезень в імпортному та експортному напрямах по всьому світу

Перевезення небезпечних і вимагають дотримання температурного режиму вантажів

Перевезення негабаритних та збірних вантажів

Чому ми?

Звернувшись до нас, будьте впевнені, що ми забезпечимо для Вас:

Оперативний підбір оптимальних схем транспортування

Розробка індивідуальних логістичних рішень

Стратегічне, тактичне та оперативне планування логістики

Переклад контрактів і документації на іноземні мови (en, de, fr)

Диспетчерський контроль за переміщенням Вашого вантажу і надання інформації в режимі реального часу

Професійне документальний супровід процесу перевезення

Конфіденційність Ваших даних

Нам довіряють

Нам довіряють провідні Європейські та Національні компанії, такі як:

Наша команда

Наша команда – це колектив відповідальних, досвідчених і цілеспрямованих фахівців, які здатні вирішити будь-які поставлені перед ними завдання. Наша компанія постійно зростає і розвивається, а разом з нею і штат наших співробітників.

Іван Сторожук

Sialogistics CEO

Микола Вешелені

Executive Director

Олена Оксамит

Accountant

Ольга Зуєва

Office Manager

o.zueva@sialogistics.com.ua

+38 (073) 32 42 187

Олександра Юхименко

Logistics Manager

Яна Яковлєва

Logistics Manager

Олексій Гаращенко

Logistics Manager

Контакти

Зв'язок з нами

 • SiaLogistics LLC
 • Україна, Київ, вулиця Тампере, 5, офіс 501
 • Телефон: +38 044 359 1159
 • E-Mail: main@sialogistics.com.ua

Зворотній зв'язок з SiaLogistics

Шановний відвідувач! Використовуючи цю форму Ви можете відправити нам своє повідомлення в неробочий час або неробочі години і в оперативному режимі отримати зворотній зв’язок від нашої компанії. Будь ласка, заповніть форми нижче.